VieN Türkiye

Sağlık ve Kozmetik Sektöründe Güçlü Ar-Ge ile Üretim

15 Yıllık Deneyim Gelişmiş İnovasyonla Buluştu

Sevron Kimya, Sağlık ve Medikal sektöründe Ar-Ge, üretim, satış ve pazarlama alanlarındaki 15 yılı aşkın deneyimlerin buluştuğu ve sağlık sektörüyle birlikte kozmetik alanda da faaliyet göstermek amaçlı 2019 yılında kurulmuş üretici bir firmadır.

Sevron Kimya, sağlık sektöründe cerrahi bantlar, yara bantları, ateş düşürücü jel bantlar, yapışkanlı tıbbi bantlar üreten aynı zamanda kozmetik sektöründe kağıt yüz maskeleri, el, ayak, göz maskeleri, jel yüz maskeleri, siyah nokta temizleme bantları gibi spesifik kozmetik ürünlerin tamamını kendi bünyesinde üreten bir firmadır.

Yerelden Aldığımız Güçle Global Pazara Erişim

Vien Best markası altında birçok yerel ve zincir marketlerde ürünlerini satışa sunarken yerel ve ulusal markalar için de Private Label projeler gerçekleştiren bir firmadır.

Değerlerimiz ; Güvenilirlik, Kalite odaklılık, Çevre duyarlılığı, Sürekli gelişim, Yenilikçilik

01

Vizyonumuz; Katma değeri yüksek, çevreci ürünler üreterek, sağlık ve kozmetik sektörüne farklı bakış açısı getiren, öncülük yapan, ürettiği farklı ürünler ile sektöre değer katan, bir firma olmak.

02

Misyonumuz; Ülkemizde tedariği ithal yollardan temin edilen ürünlerin %100 yerli ürün haline getirerek kaliteden ödün vermeden düşük maliyet, hızlı tedarik ve yüksek müşteri memnuniyeti ile üretim faaliyetlerimize devam etmek.

client
client
client
client
client
client
client
client